Menüpontok

Eredmények

London 2012

Asztalitenisz egyéni Arany Pálos Péter
Atlétika 1500 m Bronz Biacsi Ilona
Cselgáncs mínusz 70kg Bronz Szabó Nikolett Diána
Úszás 100 pillangó Arany Sors Tamás
Úszás 400 gyors Ezüst Sors Tamás
Úszás 100 m gyors Bronz Sors Tamás
Úszás 50 gyors Ezüst Tóth Tamás
Úszás 100 gyors Ezüst Tóth Tamás
Úszás 50 m hát Bronz Vereczkei Zsolt
Vívás tőr egyéni Ezüst Dani Gyöngyi
Vívás párbajtőr csapat Ezüst Dani Gyöngyi
Vívás párbajtőr csapat Ezüst Juhász Veronika
Vívás párbajtőr csapat Ezüst Krajnyák Zsuzsanna
Vívás párbajtőr egyéni Ezüst Krajnyák Zsuzsanna
Vívás tőr egyéni Bronz Krajnyák Zsuzsanna
Vívás tőr egyéni Bronz Osváth Richárd

 

Peking 2008

Úszás Női 100 m Mellúszás SB5 Bronz Ráczkó Gitta
Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás S9 Bronz Sors Tamás
Úszás Férfi 400 m Gyorsúszás S9 Bronz Sors Tamás
Úszás Férfi 100 m Pillangó S9 Arany Sors Tamás
Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Bronz Vereczkei Zsolt
Kerekesszékes vívás Férfi Tőrvívás Egyéni B Bronz Szekeres Pál

 

Athén 2004

Boccia Vegyespáros BC4 Bronz Béres Dezső
Boccia Vegyespáros BC4 Bronz Gyurkota József
Judo Férfi 60 kg-ig Bronz Biró Norbert
Judo Női 70 kg-ig Bronz Nagy Sándorné
Judo Férfi 81 kg-ig Bronz Vincze Gábor
Súlyemelés Férfi 100 kg felett Bronz Szávai Csaba
Úszás Női 50 m Pillangó S5 Bronz Engelhardt Katalin
Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás SM5 Ezüst Kovács Ervin
Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Ezüst Kovács Ervin
Úszás Férfi 50 m Pillangó S5 Ezüst Kovács Ervin
Úszás Női 200 m Egyéni vegyesúszás SM8 Arany Pásztory Dóra
Úszás Női 100 m Hátúszás S8 Ezüst Pásztory Dóra
Úszás Női 100 m Pillangó S8 Ezüst Pásztory Dóra
Úszás Női 100 m Mellúszás SB5 Bronz Ráczkó Gitta
Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Bronz Vereczkei Zsolt
Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Csapat Ezüst Dani Gyöngyi
Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Egyéni B Ezüst Dani Gyöngyi
Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Csapat Ezüst Dani Gyöngyi
Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Csapat Ezüst Jurák Andrea
Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Csapat Ezüst Jurák Andrea
Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Egyéni A Bronz Krajnyák Zsuzsanna
Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Csapat Ezüst Krajnyák Zsuzsanna
Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Csapat Ezüst Krajnyák Zsuzsanna
Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Csapat Ezüst Pálfi Judit
Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Csapat Ezüst Pálfi Judit
Kerekesszékes vívás Férfi Kardvívás Egyéni B Bronz Szekeres Pál

 

Sydney 2000

Atlétika Női Távolugrás F20 Bronz Orsós Mária
Atlétika Férfi Távolugrás F20 Bronz Ponyori Sándor
Judo Férfi 81 kg-ig Bronz Vincze Gábor
Úszás Férfi 200 m Vegyesúszás SM7 Ezüst Becsey János
Úszás Női 50 m Pillangó S5 Bronz Engelhardt Katalin
Úszás Férfi 100 m Mellúszás SB4 Bronz Kovács Ervin
Úszás Férfi 50 m Pillangó S5 Bronz Kovács Ervin
Úszás Férfi 50 m Gyorsúszás S5 Bronz Kovács Ervin
Úszás Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14 Arany Májer Gábor
Úszás Női 100 m Pillangó S8 Bronz Pásztory Dóra
Úszás Női 200 m Vegyesúszás SM8 Arany Pásztory Dóra
Úszás Férfi 100 m Mellúszás SB14 Bronz Rácz János
Úszás Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14 Arany Rácz János
Úszás Férfi 200 m Vegyesúszás SM14 Bronz Sánta Krisztián
Úszás Férfi 100 m Hátúszás S14 Arany Sánta Krisztián
Úszás Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14 Arany Sánta Krisztián
Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás S14 Ezüst Sánta Krisztián
Úszás Férfi 50 m Pillangó S14 Ezüst Sánta Krisztián
Úszás Férfi 50 m Gyorsúszás S14 Ezüst Sánta Krisztián
Úszás Férfi 50 m Pillangó S14 Bronz Szedő Tibor
Úszás Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14 Arany Szedő Tibor
Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Arany Vereczkei Zsolt
Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Egyéni A Bronz Krajnyák Zsuzsanna
Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Egyéni A Bronz Krajnyák Zsuzsanna
Kerekesszékes vívás Női Párbajtőr Egyéni B Ezüst Pálfi Judit
Kerekesszékes vívás Férfi Tőrvívás Egyéni B Bronz Szekeres Pál

 

Atlanta 1996

Úszás Női 200 m Vegyesúszás SM5 Bronz Engelhardt Katalin
Úszás Női 50 m Pillangó S5 Bronz Engelhardt Katalin
Úszás Női 4×50 m Vegyesúszás S1-6 Arany Engelhardt Katalin
Úszás Női 4×50 m Vegyesúszás S1-6 Arany Járomi Mónika
Úszás Női 50 m Pillangó S5 Ezüst Járomi Mónika
Úszás Női 100 m Mellúszás SB5 Bronz Ráczkó Gitta
Úszás Női 4×50 m Vegyesúszás S1-6 Arany Ráczkó Gitta
Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Arany Vereczkei Zsolt
Úszás Női 4×50 m Vegyesúszás S1-6 Arany Zámbó Diana
Asztalitenisz Női Egyéni 3 Arany Sásváriné Paulik
Kerekesszékes vívás Női Tőrvívás Egyéni B Ezüst Pálfi Judit
Kerekesszékes vívás Férfi Tőrvívás Egyéni B Arany Szekeres Pál
Kerekesszékes vívás Férfi Kardvívás Egyéni B Arany Szekeres Pál

 

Barcelona 1992

Atlétika Férfi Diszkoszvetés B3 Bronz Pazinczár Attila
Úszás Férfi 100 m Mellúszás SB7 Bronz Becsey János
Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás S7 Arany Becsey János
Úszás Férfi 50 m Gyorsúszás S7 Arany Becsey János
Úszás Női 50 m Pillangó S6 Ezüst Engelhardt Katalin
Úszás Női 100 m Mellúszás SB8 Ezüst Laki Anikó
Úszás Férfi 50 m Hátúszás S5 Arany Vereczkei Zsolt
Úszás Női 50 m Pillangó S6 Bronz Zámbó Diana
Asztalitenisz Női Csapat 3 Ezüst Pusztafiné Judit
Asztalitenisz Női Egyéni 3 Bronz Sasvariné Ilona
Asztalitenisz Női Csapat 3 Ezüst Sasvariné Ilona
Kerekesszékes vívás Férfi Tőrvívás Egyéni 2 Arany Szekeres Pál

 

Szöul 1988

Atlétika Férfi Súlylökés B3 Ezüst Nagy Dénes
Atlétika Férfi Súlylökés A2A9 Ezüst Nánási István
Súlyemelés Férfi 100 kg felett Ezüst Nánási István
Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás C8 Bronz Becsey János
Úszás Férfi 100 m Mellúszás A1 Bronz Dukai Géza
Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás A1 Bronz Dukai Géza
Úszás Férfi 100 m Mellúszás A6 Bronz Takács Sándor
Úszás Férfi 400 m Gyorsúszás L6 Ezüst Tory György
Úszás Férfi 50 m Hátúszás L3 Bronz dr. Tóth András
Asztalitenisz Férfi Csapat TT6 Bronz Erdős Lajos
Asztalitenisz Férfi Csapat TT5 Bronz Kovács Győző
Asztalitenisz Férfi Csapat TT6 Bronz Majsai Károly
Asztalitenisz Férfi Egyéni TT5 Ezüst Szepesi Attila
Asztalitenisz Férfi Csapat TT5 Bronz Szepesi Attila

 

New York 1984

Asztalitenisz  Férfi csapat L4 Ezüst Majsai Károly, Szepesi Attila, Kovács Győző
Atlétika Férfi Gerelyhajítás B3 Ezüst Czuth Gábor
Atlétika Férfi Diszkoszvetés B1 Bronz Hegedûs Béla
Atlétika Női Diszkoszvetés L5 Ezüst Király Józsefné
Atlétika Női Gerelyhajítás L5 Ezüst Király Józsefné
Atlétika Női Súlylökés L5 Ezüst Király Józsefné
Atlétika Férfi Magasugrás A6 Ezüst Lorencz Péter
Atlétika Férfi Pentathlon B1 Ezüst Németh László
Atlétika Férfi Diszkoszvetés L5 Bronz Nyírő Lajos
Atlétika Férfi Javelin L5 Bronz Nyírő Lajos
Atlétika Férfi Magasugrás B3 Arany Oláh József
Atlétika Férfi Súlylökés L2 Arany Szabó Tibor
Atlétika Férfi Diszkoszvetés L2 Ezüst Szabó Tibor
Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás A1 Bronz Dukai Géza
Úszás Férfi 100 m Mellúszás A1 Arany Dukai Géza
Úszás Férfi 100 m Pillangó A1 Arany Dukai Géza
Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás A1 Arany Dukai Géza
Úszás Női 100 m Mellúszás L6 Arany Hoffman Judit
Úszás Női 100 m Hátúszás L6 Ezüst Hoffman Judit
Úszás Női 200 m Egyéni vegyesúszás L6 Ezüst Hoffman Judit
Úszás Férfi 100 m Mellúszás L6 Arany Jeszenszky Attila
Úszás Férfi 100 m Pillangó L6 Arany Jeszenszky Attila
Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás L6 Arany Jeszenszky Attila
Úszás Férfi 4×50 m Vegyesváltó L1-L6 Arany Jeszenszky Attila
Úszás Férfi 4×50 m Vegyesváltó L1-L6 Arany Pálinkás László
Úszás Férfi 100 m Hátúszás L6 Arany Stettner Ferenc
Úszás Férfi 4×50 m Vegyesváltó L1-L6 Arany Stettner Ferenc
Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás L6 Ezüst Stettner Ferenc
Úszás Férfi 4×50 m Vegyesváltó L1-L6 Arany Tory György
Úszás Férfi 100 m Gyorsúszás L5 Ezüst Tory György
Úszás Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás L5 Ezüst Tory György
Úszás Férfi 50 m Hátúszás L3 Arany Tóth András

 

Heidelberg 1972

Atlétika Férfi 60 m Kerekesszékes 1A Bronz Fejes András