Éremhalmozás az indianapolisi paraúszó világkupán, kiváló formában a magyar csapat!

100 méter mellen S4 és S5 ös kategóriában Illés Fanni és Száraz Evelin is első lett a kategóriájában. ugyanezen a napon 400 méter gyorson a 3. és a 4. helyet szerezték meg a lányok. Másnap 200 méter vegyesen Evelin 3., Fanni 4. lett. Konkoly Zsófi 400 gyorson 7., 100 méter pillangón viszont kategóriájában 1. helyezést érte el. Pap Bia idén nem talált legyőzőre az S10-esek között. Előbb a 400 gyorsot húzta be, majd másnap szoros csatában 200 méter vegyesen győzedelmeskedett. Iván Bence 100 mellen és 200 vegyesen is 3. időt úszta S6-ban. 50 méter pillangón 6. lett.  S10-es kategóriában Pap Bianka 100 méter gyorson és 100 méter háton is első helyezett lett. Konkoly Zsófi S9-es kategóriában ugyanezekből a számokból 5. illetve 4. helyezést ért el. Illés Fanni 100 gyorson 3. helyezett lett Száraz Evelin előtt aki negyedikként csapott a célba. Mind a ketten S6-os kategóriában versenyeznek. Evelin 100 méter háton hatalmas egyéni csúccsal 2. legjobb időt úszta kategóriájában

Gratulálunk a sportolóknak és a felkészítőknek egyaránt, köszönjük Jancsik Árpád beszámolóit és a fotókat!