Egy arany - és egy bronzérem a plovdivi integrált kajak-kenu Európa-bajnokságon, Suba Róbert ismét Európa-bajnok!

„Vegyes érzelmekkel zártam ezt az Európa-bajnokságot, mert bár kenuban nyertem, a kajakban született meglepetés, jó időt mentem ugyan, de voltak hibáim a pályán és az edzőimmel azon leszünk, hogy a világbajnokságig kijavítsam ezeket – mondta Suba Róbert, aki az elmúlt időszakban nagy hangsúlyt fektetett a kenus edzésekre is, hiszen lehetséges, hogy ez a sportág is bekerül majd a paralimpiai programba.
A magyar csapat eredményei az Európa-bajnokságon:
KL2-ben Varga Katalin az 5., KL3-ban Fehér Annamária a 8. helyet szerezte meg. VL2-ben Tóth Julianna a 4. lett. A férfiaknál Suba Róbert mellett VL2-ben Suha Miklós a hatodik KL1-es kategóriában Juhász Tamás a negyedik, míg a KL3 B-döntőjében Fábián István a nyolcadik helyen zárt.

Gratulálunk a sportolóknak és a felkészítőiknek, köszönjük a fotókat és a tájékoztatást Weisz Róbert szövetségi kapitánynak!